Certyfikat w ogólnopolskim programie IT-Szkoła

Kolejny certyfikat w ogólnopolskim programie IT-Szkoła dla Zespołu Szkół w Czarnej Białostockiej
W listopadzie otrzymaliśmy miłe wyróżnienie, podkreślające wiedzę i umiejętności informatyczne naszych uczniów w programie it-Szkoła. Aktywnie uczestniczymy w programie – głównie poprzez udział w otwartych testach on-line sprawdzających wiedzę ogólną i wybrane zagadnienia z szerokiego zestawu umiejętności informatycznych (sieci komputerowe, grafika komputerowa, algorytmika, zasady działania Internetu, itp.). Obecnie zajmujemy V lokatę w rankingu szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego.
Wielu naszych uczniów otrzymało status uczestnika programu studenckiego Microsoft, wypełniając normy pozwalające na bezpłatny dostęp do ogromnej bazy komercyjnych programów tej firmy. Każdy, kto wykonał odpowiednią normę, może sprawdzić (po zalogowaniu) swój status i dokończyć rejestrację pod adresem:
it-szkola.edu.pl/status
Wszystkich uczestników zachęcamy do dalszego rozwiązywania zadań w portalu it-szkola.pl jak również testów konkursu Grand IT Test. Zwycięstwo w tym teście jest premiowane bardzo ciekawymi nagrodami.

it-szkola-5