Dzień Edukacji Narodowej

 • den01
 • den02
 • den03
 • den04
 • den05
 • den06
 • den07
 • den08
 • den09
 • den10
 • den11
 • den12
 • den13
 • den01

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Oświaty, Uczniom i Rodzicom składamy serdeczne życzenia zdrowia, sukcesów w wychowaniu i nauczaniu oraz przyswajaniu wiedzy, satysfakcji poznawczych i pomyślności w życiu osobistym.

Dla podkreślenia szczególnego charakteru dzisiejszego święta zorganizowaliśmy sympatyczną część artystyczną, podczas której uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty artystyczne (aktorskie, muzyczne, autorskie, plastyczne i in.) i w skróconej wersji przedstawić jeden ze szkolnych dni. Wszyscy włączyliśmy się w przedstawienie, które zakończyło się słodkim poczęstunkiem, złożeniem życzeń i wręczeniem tradycyjnego kwiatka, gratulacjami nauczycielom wyróżnionym Nagrodą Starosty  Powiatu Białostockiego (Pani Ewa Gontarek) oraz Nagrodą Dyrektora Szkoły.

Niech te najlepsze życzenia towarzyszą nam wszystkim aż do końca roku szkolnego.