Egzaminy, matura

Tu zamieszczamy informacje o egzaminach zawodowych i maturalnych

Egzaminy zawodowe 2022

W minionym tygodniu zakończyliśmy egzamin z kwalifikacji INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych). Część pisemną uczniowie zdawali jako test przy komputerze, co było pewną nowością, bo dotąd egzamin tego typu był przeprowadzany z wykorzystaniem arkuszy papierowych. Nowa forma tego egzaminu miała też ważną zaletę – wstępny wynik egzaminu był dostępny  zaraz po zakończeniu egzaminu.
Egzamin INF.02 w części praktycznej odbywał się w przeciągu dwóch dni, na trzech zmianach. Podczas tego egzaminu uczniowie wykazywali się kompetencjami w zakresie sieci komputerowych i systemów operacyjnych Windows i Linux, zarówno w wersji desktop jak i serwer.
Wszystkim, którzy pomyślnie zdali już egzaminy serdecznie gratulujemy.

Poniżej harmonogram pozostałej  części obecnej sesji egzaminacyjnej.

Etap pisemny egzaminu z kwalifikacji EE.09 (Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych) – 21 czerwca 2022 (wtorek) o godzinie 14:00

Etapy praktyczne egzaminów:

E.14 (Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami danych) – 23 czerwca 2022 (czwartek), godz. 12:00 (osoby z ubiegłych lat)

– 24 czerwca 2022 (piątek, I zmiana), godz.   8:00  (klasa IV)
– 24 czerwca 2022 (piątek, II zmiana), godz. 12:00 (pozostali)

EE.08 (Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci) – 28 czerwca 2022 (wtorek), godz.  12:30 (osoby z ubiegłych lat)

Na egzamin należy przyjść 15 minut wcześniej, zabierając ze sobą:
czarno piszący długopis,
dowód tożsamości,
warto mieć ze sobą kalkulator (tylko podstawowe działania arytmetyczne)