Fajne ferie – tylko z nami

Podczas kolejnych dni ferii zimowych zorganizowaliśmy w naszej szkole ciekawe spotkania i atrakcje, pozwalające spędzić czas pożytecznie i przyjemnie. Konkursy, szarady językowe, turniej szachowy i zajęcia sportowe były elementem naszego programu profilaktyki „Nie piję, nie palę, nie biorę… i żyję zdrowo”. Taka forma wypoczynku jest kontynuacją akcji, która miała już miejsce w zeszłym roku. Tym razem wzbogaciliśmy repertuar rozgrywkami turnieju gier planszowych „Magiczny miecz”, stanowiących obecnie klasykę tego rodzaju gier (dziękujemy Panu Łukaszowi Prochorowi).

dscn9888

We współpracy z Domem Kultury przygotowaliśmy również turniej szachowy, w którym sędziował Pan Grzegorz Wilczewski.

dsc_0028

W hali sportowej uczniowie rozegrali mecze piłkarskie, a chętni wrażeń zimowych uczestniczyli w zjazdach na ślizgach i saneczkach (dziękujemy Pani Ewie Gontarek). O szczegółach opowiedzą Wam uczestnicy, a wszystkim nauczycielom zaangażowanym w organizację i obecnym w czasie ferii w naszej szkole serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również Pani Wicestaroście Jolancie Den za życzliwość i wsparcie oraz piękne kalendarze i gadżety przeznaczone na nagrody. Zapraszamy na kolejne spotkania i … niech żałują ci, których nie było.