Mistrzostwa Powiatu Białostockiego w piłce nożnej

Dnia 5 czerwca 2018 r byliśmy gospodarzami Mistrzostw Powiatu Białostockiego w piłce nożnej. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach, Liceum Ogólnokształcące w Łapach i nasza szkoła. Chłopcy rozegrali mecze systemem każdy z każdym. Na turnieju panowała bardzo przyjazna atmosfera. Zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników końcowych, chłopcy naszej szkoły zdobyli 2 miejsce. Takim optymistycznym akcentem kończymy rywalizację na szczeblu powiatowym w roku szkolnym 2017/2018.
Mistrzostwa sportowe były kolejnym ogniwem cyklu działań szkolnych, związanych z profilaktyką i zdrowym stylem życia, kontynuacją zadań wynikających z programu „Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej”.