Nowe umiejętności zawodowe, niezapomniane wrażenia, ciekawe doświadczenia – efekty programu Erasmus+

Grupa uczniów Zespół Szkół, którzy przebywali w Grecji na stażu zawodowym, powróciła już do Czarnej Białostockiej. Wszyscy podkreślają swoje zadowolenie z odbytych praktyk, oraz nowe doświadczenia, które wynieśli z zajęć organizowanych w ramach stażu. Szczególnie podobało się programowanie robotów i ich budowa z dostępnych tam modułów, ale również projektowanie stron internetowych i ćwiczenia programistyczne. Nowe umiejętności programistyczne pozyskane w ramach praktyk bardzo się w przyszłości przydadzą.
Po pracowitych godzinach zajęć organizowany był aktywny wypoczynek połączony z poznawaniem pięknej Grecji. Opalenizna i uśmiechnięte twarze są najlepszym dowodem atrakcyjności organizowanego programu, zarówno w zakresie praktyk, jak też wypoczynku.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia tej atrakcyjnej i pożytecznej formy nauki połączonej z aktywnym wypoczynkiem.