Początek roku na sportowo

Dnia 03.10.2016r. uczestniczyliśmy w lekkoatletycznych mistrzostwach Powiatu Białostockiego w Łapach. Nasi zawodnicy mieli szczególnie wysoko ustawione poprzeczki, ponieważ ich konkurenci z powiatowych szkół często zajmują się sportem profesjonalnie i poza szkołą uczęszczają na specjalistyczne treningi oraz do klas sportowych. Dużym wsparciem ekipy byli w tym roku uczniowie klasy pierwszej, którzy wnieśli swoje doświadczenia i talenty indywidualne. W Mistrzostwach Powiatu startowali zawodnicy z pięciu szkół: ZSM Łapy, LO Łapy, Liceum Plastyczne Supraśl, ZS Michałowo i ZS Czarna Białostocka. Po zażartych bojach wywalczyliśmy brązowy medal w biegu krótkodystansowym, pchnięciu kulą i skoku w dal. Ponadto uzyskaliśmy srebrny medal w biegu na 1000 m.
Gratulujemy całej ekipie i opiekunowi – Pani Ewie Gontarek. Szczególne podziękowania kierujemy do ks. Marcina Czapskiego za pomoc i wsparcie organizacyjne.