Początek roku szkolnego 2015/2016

Rozpoczął się już na dobre nowy rok szkolny. Początek roku szkolnego to miłe spotkania po wakacjach, nowe twarze wśród uczniów i czasem również nauczycieli, nowy rok to także liczne sprawy organizacyjne i wdrożenie w typowe szkolne obowiązki.

Witamy serdecznie w naszym gronie uczniów klasy I. Witamy Księdza Marcina Czapskiego, który rozpoczyna pracę duszpasterską w naszej szkole. Nauczycielom życzymy sukcesów w pracy z młodzieżą, uczniom – wspaniałych osiągnięć, a przede wszystkich pomyślnych egzaminów kończących tegoroczny wysiłek. Wszystkim życzymy wielu miłych chwil i przeżyć podczas wspólnej pracy i nauki w szkole.

Poniżej kilka zdjęć z rozpoczęcia roku szkolnego i uroczystości rocznicowych na Placu Konstytucji.