Początek roku szkolnego

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się w poniedziałek 4 września. Dyrektor Mirosław Beń skierował do zebranych uczniów, rodziców i nauczycieli słowa powitania i życzenia udanego kolejnego roku nauki. Szczególne słowa powitania i dobre życzenia usłyszeli uczniowie klasy pierwszej, którzy rozpoczynają naukę w nasze szkole. Wszyscy dołączamy się do tych życzeń i staramy się stworzyć dla Was przyjazną atmosferę.

Spotkanie rozpoczynające rok szkolny było dobrą okazją do wręczenia certyfikatów programu Erasmus +, które otrzymali uczniowie przebywający na początku wakacji na stażu zawodowym w Grecji. Gratulujemy Wam zarówno nowych doświadczeń w zakresie praktyki zawodowej jak i miłego pobyty w niezwykle pięknym otoczeniu greckiej przyrody.

Wszystkim życzymy owocnego i udanego roku szkolnego 2023/2024.