Rozśpiewane obchody Święta Niepodległości

Tegoroczna impreza, związana z obchodami 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, łączyła w sobie walory edukacyjne i wychowawcze. Chętni uczniowie mogli wykazać się wiedzą historyczną, uczestnicząc w quizie wzorowanym na teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, a ponadto wszyscy wzięli udział w konkursie karaoke, którego tematem przewodnim były pieśni legionowe. Zwycięzcą quizu historycznego został Michał Micun, uczeń klasy II T. Podsumowując występy wokalne uczniów, Pani Dyrektor stwierdziła, że wszystkie klasy poradziły sobie śpiewająco, a zapał uczniów wykonujących popularne pieśni zasługuje na brawa i słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że przyszłoroczne obchody ważnego w historii Polski święta będą równie udane i rozśpiewane.