Szalone lata 60-te w Zespole Szkół

Lata 60-te to niezwykle barwny okres w historii muzyki, okres wielkich przemian kulturowych, rozwoju kultury masowej i konfliktu pokoleń. Muzyka rockowa rozwijała się wówczas bardzo prężnie, a wiele utworów z tamtych lat jest wykonywanych również dzisiaj. Podczas kolejnego koncertu mieliśmy okazję wysłuchać utworów zespołu The Beatles, Elvisa Presleya i in. Młodzieży został przybliżony czas big-beatu, czyli mocnego uderzenia . W rytm utworów zespołu: Niebiesko-Czarni, Trubadurzy, Breakout, Skaldów i Czerwonych Gitar uczniowie wyrażali swoje emocje i włączali się w wokalizę muzyków. Szczególnie interesujący był pokaz twista, a za udział w konkursach niektórzy otrzymali słodkości. Pomimo upływu czasu czar muzyki i nastroju lat 60-tych jest wciąż bliski sercu młodych ludzi XXI wieku.