Trochę jazzu w Zespole Szkół

Niecodziennym wydarzeniem muzycznym był ostatni koncert, który ze względu na dużą swobodę w aranżacjach, interpretacji i przekazie jest ulubionym gatunkiem muzyków. Młodzież Zespołu Szkół oraz zaproszeniu goście – uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z opiekunami mieli możliwość wysłuchać utworów jazzowych z towarzyszeniem saksofonu, kontrabasu, cajonu, instrumentu klawiszowego. Najbardziej wszystkim słuchaczom podobały się improwizacje wykonywane solo na poszczególnych instrumentach oraz swingowy wokal. Prezentowane były standardy jazzowe i wykonywane luźne interpretacje na podstawie znanych tematów i gatunków muzycznych.
Jazzowy nastrój i atmosfera udzieliły się wszystkim słuchaczom, a w dowód uznania artyści otrzymali oklaski i podziękowania.