Trzymaj poziom, rozwijaj swoje pasje

Gimnazjaliści klas III wraz ze swymi wychowawcami gościli w naszej szkole w ramach dni otwartych. Nasi Goście mieli okazję zapoznać się z ofertą kształcenia, obejrzeć klasopracownie i bazę edukacyjną, porozmawiać ze starszymi kolegami i koleżankami – obecnymi uczniami Zespołu Szkół. Pani dyrektor w rozmowach z kandydatami do szkoły ponadgimnazjalnej podkreślała ważne aspekty, na które należy zwracać uwagę przy wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. Na pewno takie elementy jak: wielozmianowość, dojazdy, duża liczebność w klasie i brak bezpieczeństwa, przestarzała baza edukacyjna i niesprawdzone informacje z ulotek mogą rozczarować w przyszłości i być przyczyną nieosiągania zamierzonych wyników w nauce. Gimnazjalistom podobały się takie atuty naszej szkoły jak: bezpośredniość i informacje przekazane przez starszych uczniów, kameralna atmosfera, nowoczesne pracownie komputerowe, możliwość nauki na miejscu.
Zapraszamy Was drodzy gimnazjaliści do kontynuacji nauki w naszej szkole i rozwijania swoich zainteresowań i pasji we współpracy z naszymi nauczycielami. Życzymy sukcesów na egzaminie gimnazjalnym i tradycyjnie – połamania pióra.