Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dobiegł końca rok szkolny 2016/2017. Zakończyliśmy zajęcia edukacyjne, chociaż trwa jeszcze sesja egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik informatyk. Wszystkim dziękujemy za przygotowanie do egzaminów i staranie o dobre oceny, jak również za systematyczną pracę i godne reprezentowanie szkoły w konkursach informatycznych i zawodach sportowych. Gratulujemy tym, którzy osiągnęli wysokie noty i dobre wyniki. Wszelkie niepowodzenia postaramy się zamienić w przyszłości w sukces, a zaległości nadrobić.
W piątek 23 czerwca spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku szkolnym, aby podsumować mijający okres pracy i przywitać wspólnie wakacje. Szczególnie ważnym elementem spotkania były wyróżnienia i dyplomy oraz nagrody dla uczniów za szczególne osiągnięcia. Cieszymy się sukcesami uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i zachęcamy wszystkich do podjęcia pracy w przyszłym roku szkolnym, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.
Pani Dyrektor podziękowała także za wspólną pracę Księdzu Jarosławowi Kalinowskiemu, który kończy pracę w Czarnej Białostockiej, życząc Mu zdrowia i sukcesów pedagogicznych w nowej szkole.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy zdrowego wypoczynku wakacyjnego, ciekawych przygód, bezpiecznego powrotu do domu i szkoły. Nabierajcie sił i entuzjazmu, aby z nową energią podjąć się realizacji swoich zadań i planów w nowym roku szkolnym.
Gdybyście zatęsknili za szkołą podczas wakacyjnych podróży i przygód, zajrzyjcie na stronę szkoły i obejrzyjcie zdjęcia utrwalające zakończenie roku szkolnego.