Zapraszamy absolwentów szkół podstawowych do technikum lub liceum

[metaslider id=6867]

Od 15 maja można już składać podania do szkół średnich. Zapraszamy absolwentów szkół podstawowych do technikum informatycznego lub do liceum ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Czarnej Białostockiej. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia szkoły. Zobaczcie nasze nowe pracownie: komputerową i Eco-centrum, zobaczcie jak dużo się u nas zmieniło po remontach 🙂

Możesz pobrać, wydrukować, uzupełnić i przynieść do szkoły odpowiednie wnioski o przyjęcie do technikum lub liceum (oba wnioski są prawie identyczne, a Twój wybór wniosku będzie dla nas informacją o tym, jaki typ szkoły preferujesz). Wnioski te możesz pobrać również w sekretariacie szkoły.

Możesz też uzupełnij formularz online,  a następnie potwierdzić go podpisem przy najbliższej wizycie w szkole. Formularz ten będzie wymagał jeszcze uzupełnienia w szkole o dodatkowe informacje i dokumenty, np. 2 zdjęcia, świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i dodatkowe formularze dostępne w sekretariacie szkoły.