Zawody lekkoatletyczne, turniej tenisa stołowego

23 marca uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Powiatu Białostockiego w tenisie stołowym i lekkoatletyce. Nasi uczniowie zmobilizowali swoje siły, czego efektem były wysokie punktacje i zdobyte medale. W składzie naszej drużyny wystąpili: Klaudia Bilińska, Joanna Deluga, Kamil Grabowski, Michał Micun, Stefan Mróz, Gabriela Reducha, Paweł Prokop. Ambityny występ drużyny dobrze obrazują słowa Pani Ewy Gontarek, która obserwowała zmagania zawodników „Wspaniała sportowa walka, pełne zaangażowanie podczas dzisiejszych zawodów zaowocowały tak wspaniałymi wynikami”.

Zawodnicy startowali w wielu konkurencjach zdobywając medale i wysokie lokaty. Dla potwierdzeia można wymienić m.in. 2 miejsce Joanny Delugi w rzucie piłką lekarską, 2 miejsce Gabrieli Reduchy w skoku wzwyż, 2 miejsce Stefana Czarneckiego, 4 miejsce Klaudii Bilińskiej i 7 miejsce Patrycji Bajko w tenisie stołowym, 6 miejsce Michała Micuna w rzucie piłką lekarską, 9 miejsce Kamila Grabowskiego i 11 miejsce Pawła Prokopa w biegach. Przede wszyskim jednak należy podkreślić dobrą postawę drużynową: 2 miejsce w tenisie i 3 miejsce w sztafecie.

Mamy nadzieję na równie piękne wyniki w innych dyscyplinach podczas kolejnych zmagań sportowych, a dziś zapraszamy wszystkich do wiosennej mobilizacji i zadbania o swoją kondycję i figurę.
Gratulujemy naszym sportowcom uzyskanych wyników i liczymy na kolejne.