Coś na kocią łapkę i psi pazur

Przedstawiciele szkolnego koła wolontariatu Zespołu Szkół w Czarnej Białostockiej na zakończenie słodkiej akcji charytatywnej odwiedzili podopiecznych Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt AS w Czarnej Białostockiej. Celem wizyty było przekazanie psiakom i kociakom karmy zakupionej ze środków pozyskanych w szkolnym kiermaszu słodkości podczas mikołajek szkolnych. Uczniowie z dojrzałością i zaangażowaniem pracowali w czasie akcji, mając na uwadze trudne chwile i niepewny los zwierząt ze schroniska. Bardzo chcieli wspomóc zwierzęta, którym poprzedni właściciele zgotowali bezdomny los i tułaczkę, czasem głód. Cieszymy się, że młodzi ludzie są wrażliwi na krzywdę innych i inicjują akcje wspólnej pomocy.