Nasi uczniowie wolontariuszami w „18 Biegu Godzinnym”

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół w Czarnej Białostockiej w ramach wolontariatu szkolnego zaangażowali się w pomoc podczas imprezy sportowej, która odbyła się na stadionie lekkoatletycznym BOSiR w Białymstoku. Martyna, Kasia, Kamila i Patryk poświęcili swój wolny czas i współpracowali przy organizacji „18 Biegu Godzinnego”, dbając o kondycję startujących zawodników poprzez serwowanie posiłku po pomyślnie zakończonym biegu. Wzorowo wywiązali się z powierzonych im zadań i swoim zachowaniem po raz kolejny pokazali, że uczniowie Zespołu Szkół są odpowiedzialni i można na nich polegać. Dopingujemy ich i zachęcamy innych uczniów do pracy w wolontariacie, gdzie łączy się przyjemne z pożytecznym.