Spotkania z wiosną ciąg dalszy

Kontynuując spotkania z wiosną odwiedziliśmy, na zaproszenie Pani Dyrektor, Miejską Bibliotekę Publiczną w Czarnej Białostockiej. Obejrzeliśmy wystawę obrazów i zdjęć artysty Stanisława Wojdata pn. „Zakochany w rysiu”. Piękne ujęcia zwierząt i ptaków, artystyczne obrazy przyrody z wyeksponowaniem ciekawych kształtów drzew i krzewów leśnych, kompozycje natury zatrzymujące wzrok na dłużej były ciekawym doświadczeniem i lekcją. Otaczający człowieka świat, którego jeszcze nie udało się zniszczyć cywilizacją, stanowi doskonałą odskocznię dla osób zmęczonych pośpiechem, hałasem, nadmierną liczbą poruszających się aut, dżunglą budynków oklejonych krzykliwymi reklamami.
Poświęćmy trochę czasu dla siebie i postarajmy się wybrać na spacer, aby zachwycić się budzącą wiosną, świeżym zapachem lasu, śpiewem ptaków i tym wszystkim, co oferuje nam natura.