Dobre wiadomości od stażystów Erasmusa z Grecji

Minął już półmetek pobytu naszych uczniów na stażu Erasmusa w Grecji. Droga do Grecji, choć długa, pokonana została sprawnie i okraszona była niezwykłymi widokami mijanych miast i regionów. Końcowym przystankiem była nadmorska miejscowość o nazwie Nea Mesangala. Zmęczeni podróżnicy zamieszkali w hotelu Golden Sun z pięknymi widokami na morze Egejskie. Pobyt w hotelu jest miły i wygodny, również dzięki elementom inteligentnych instalacji elektrycznych, które tam są wykorzystywane, a które uczniowie znają już z naszej szkolnej
EcoPracowni.
Zajęcia zawodowe techników informatyków w tym roku koncentrują się na zagadnieniach kodowania stron internetowych i jak podkreślają uczniowie, są prowadzone dobrze i ciekawie. Również skutecznie pokonywana jest przez nich bariera językowa – językiem roboczym jest język angielski.
Po zajęciach jest czas na wycieczki. Uczestnicy odwiedzali np. wyspę Skiatos, a także okoliczne turystyczne atrakcje.
Atmosferę tego pobytu oraz jego klimat dobrze oddają fotografie i film przesłane z Grecji. Publikujemy poniżej niektóre z nich.
Uczestnikom wyjazdu życzymy owocnego pobytu i szczęśliwego powrotu do Polski.
Podróż wzdłuż linii brzegowej