Dzień Edukacji Narodowej i Otrzęsiny

W tym roku szkolnym obchodziliśmy Dzień Nauczyciela oraz otrzęsiny klasy I w tym samym terminie, ciesząc się wspólną dobrą zabawą integrującą społeczność szkolną.
Otrzęsiny przygotowała Pani Krystyna Garncarz wraz z klasą II dostarczając nam wielu radości, a uczniom klas I również wielu emocji w licznych konkursach i zabawach. Ostatecznie wszyscy byli wygrani. Uczniowie klasy I pięknie zaprezentowali się w zawodach i podczas ślubowania, a uczniowie klas starszych mieli okazję poznać „pierwszaków” i zaprzyjaźnić się z nimi.
Uroczystość Dnia Nauczyciela przygotowała Pani Barbara Lange wraz z uczniami, którzy wystąpili w ciekawych i miłych scenkach prezentujących zabawniejsze chwile w życiu szkolnym oraz konkurs dla nauczycieli z nagrodami. Uroczystość uświetniło wręczenie nagród dyrektora oraz nagrody jubileuszowej dla Pani Krystyny Wróblewskiej. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a organizatorom i uczestnikom dziękujemy za miłą uroczystość i dobrą zabawę.