Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

W dniu 13.10.2016r. po czterech lekcjach zorganizowaliśmy uroczyste spotkanie całej społeczności szkolnej w świetlicy. Odświętnie ubrani uczniowie zaprosili obecnych do udziału w specjalnym wydaniu „wiadomości szkolnych”. Były one poświęcone najnowszym informacjom z sal lekcyjnych, korytarzy szkolnych, kuluarów uczniowskich i nauczycielskich. Zawierały również „specjalne obietnice” z MEN dotyczące doposażania sal lekcyjnych, podwyżek wynagrodzeń i obniżek pensum. Prowadzący imprezę podkreślił jednak, że są to tylko obietnice w Dniu Edukacji Narodowej i nie należy popadać w zbytnią euforię. Następnie wszyscy nauczyciele odznaczeni zostali „Oskarami Nauczycielskimi” za całokształt pracy, złożono im gratulacje i specjalne życzenia oraz wręczono kwiaty. Uroczystość przeplatały pokazy mody dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów, a w tle pobrzmiewała stosowna muzyka i utwory wokalne.
Uroczystość zakończyła Pani Dyrektor życzeniami wszelkiej pomyślności zawodowej i osobistej, satysfakcji z podejmowanej misji edukacyjnej i podziękowaniami za trud i zaangażowanie w pracę na rzecz naszych uczniów.