DEN – życzenia, certyfikaty programu Erasmus +

Dzień Edukacji Narodowej był miłą okazją do świątecznego spotkania nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły. Podczas uroczystości szkolnej z wielką przyjemnością wysłuchaliśmy i obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany z dużą dozą humoru i uśmiechu oraz autorskimi tekstami. Szczególne wrażenie na obecnych wywarła piosenka „Do wychowawcy jeden krok…” w wykonaniu Basi z klasy III, która podkreśliła rodzinne relacje wśród uczniów i grona pedagogicznego.

Pani dyrektor wyróżniła też Nagrodą Dyrektora Szkoły nauczycieli: Panią Joannę Bokinę,  Panią Barbarę Andrejczuk, Pana Łukasza Prochora, Pana Romana Matląga oraz pracowników szkoły: Panią Martę Daniłowicz i Panią Beatę Szuchnicką.

W dalszej części spotkania zostały wręczone certyfikaty programu Erasmus +,  będące dokumentami mobilności międzynarodowej i świadczące o odbyciu stażu za granicą w zawodzie technik informatyk przez jego posiadacza. Mogą okazać się one dodatkowym atutem dla naszych uczniów podczas poszukiwania pracy.

Świąteczny nastrój i atmosferę podkreśliły też drobne upominki i słodycze, którymi częstowani byli wszyscy obecni.