Zespół Szkół u gimnazjalistów na forum szkół ponadgimnazjalnych

Zapraszamy Was drodzy gimnazjaliści do kontynuacji nauki na poziomie ponadgimnazjalnym w naszej szkole. Gościliście u nas podczas koncertów i innych okazji. Zapraszamy Was z wychowawcami na dni otwarte po egzaminach gimnazjalnych, abyście spotykając się z naszymi uczniami i nauczycielami obejrzeli bazę edukacyjną, zadali pytania Waszym starszym kolegom – naszym uczniom. W bieżącym roku szkolnym przygotowaliśmy Wam ofertę nauki w Liceum Ogólnokształcącym (rozszerzenie j. angielski, matematyka, geografia, informatyka) oraz w technikum (technik informatyk).

Podczas wizyty w Waszej szkole mieliśmy okazję zaprezentować Wam naszą ofertę edukacyjną i zapoznać z atmosferą naszej szkoły. Mamy nadzieję, że ciekawe gadżety oraz zdjęcia, które tu umieszczamy, będą Wam przypominać nasze wspólne spotkania. Wszelkie informacje zawarte w naszych informatorach szkolnych będą Wam pomocne podczas tegorocznej rekrutacji. Gdybyście mieli jakieś pytania lub tak, po prostu chcieli nas odwiedzić indywidualnie – zapraszamy!