Kolejny sukces informatyczny naszych uczniów

11.03.2016r. w Zespole Szkół Elektrycznych odbył się Międzyszkolny Konkurs z języka angielskiego dla techników „IT in ENGLISH”, któremu honorowo patronował Prezydent Białegostoku oraz Rektor Politechniki Białostockiej.

W konkursie uczestniczyło 77 uczniów z 13 techników województwa podlaskiego. Wykazali się oni ogromną wiedzą specjalistyczną z zakresu języka angielskiego w branży informatycznej, rozwiązując zadania testowe i otwarte na stanowiskach komputerowych. Uczeń klasy III technikum informatycznego z ZS w Czarnej Białostockiej – Piotr Matląg uzyskał najwyższą liczbę punktów i zajął I miejsce w tym konkursie. Oprócz Piotra udział w konkursie wzięli jeszcze dwaj inni uczniowie naszej szkoły: Piotr Grynkiewicz i Piotr Krawiel, którzy też uzyskali dobre lokaty. Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.