Mikołajki – śpiewająco, na sportowo i wesoło

Tradycyjnie 6 grudnia po 4 lekcjach zorganizowaliśmy Mikołajki. Tym razem głównym akcentem był „Mikołajkowy challenge sportowy” oraz „ KaraROCKe”.
Pod opieką P. Ewy odważni uczniowie wykonywali jak najszybciej i jednocześnie jak najdokładniej 9 różnych ćwiczeń: przysiady z obciążeniem, wyciskanie sztangi, skoki na skakance, brzuszki i inn. Wśród wszystkich uczestników widać było ogromne zaangażowanie i wolę walki. Cała społeczność szkolna dopingowała wykonawców a najlepszych nagrodzono rzęsistymi brawami. Uzupełnieniem spalonej energii były słodkości, którymi częstowała Pani Dyrektor wcielając się w rolę Mikołaja. Kolejne zmagania dotyczyły talentów muzycznych i językowych. W imprezie „KaraROCKe” przygotowanej przez P. Łukasza należało wykazać się dykcją, dobrą wymową angielską i oczywiście pozyskać publiczność. Bohater publiczności brawurowo wykonał heavy-metalowe „Bodies”, wzbogacając występ imponującym układem choreograficznym. Najlepsi wykonawcy „KaraROCKe” otrzymali od szkolnego Mikołaja piękne, kolorowe kalendarze na 2019r.
Warto kontynuować takie inicjatywy w przyszłości, ponieważ pogłębiają one więzi międzyludzkie, spełniają ważne funkcje profilaktyczne, kształtują postawy przedsiębiorcze i przynoszą satysfakcję z możliwości prezentacji talentów i zainteresowań uczniów.