Mikołajowe rozgrywki w Zespole Szkół

6 grudnia, jak co roku, w Zespole Szkół zorganizowaliśmy dodatkowe atrakcje podkreślające charakter mikołajkowych niespodzianek. Rozegrano II Szkolny Turniej Tekken 6. Podobnie jak przed rokiem mecze rozgrywano systemem best-of-3 (do 2 zwycięstw), oprócz samego finału, który rozegrano systemem best-of-five (do 3 zwycięstw). Każdy mecz składał się z dwóch rund. W przerwie między poszczególnymi rundami uczniowie mogli obejrzeć prace konkursowe z ciekawymi hasłami profilaktycznymi pn. „Nie piję, nie palę, nie biorę …”, a także uczestniczyć w innych rozgrywkach o tematyce sportowej.
II Szkolny Turniej Tekken 6 zdecydowanie różnił się od pierwszego. Zwycięzca pierwszej edycji nie zdecydował się wziąć w nim udziału i pozostawił współzawodniczenie o tytuł Szkolnego Mistrza Turnieju Żelaznej Pięści uczniom (fabułą gry Tekken jest bowiem walka o tytuł mistrza Turnieju Żelaznej Pięści). Zawody były silnie obsadzone, a licznie zgromadzona publiczność od samego początku miała swoich faworytów, głośno komentując wybór postaci i przewidując rezultaty pojedynków. Ostatecznie w finale zmierzyli się ze sobą uczniowie klasy IV – Rafał Siniło i Patryk Bajko. Po niezwykle zaciętym i widowiskowym pojedynku zwycięzcą II Szkolnego Turnieju Tekken 6 został Rafał Siniło. W meczu o trzecie miejsce Jakub Bielawski pokonał Kamila Mroczkowskiego. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom, a także serdecznie dziękujemy organizatorom.