Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej i szachach

Dnia 8 października 2019 r Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej zorganizował Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej i szachach. Gościliśmy naszych kolegów z ZSM w Łapach, LO w Łapach, LO z Michałowa oraz Liceum Plastyczne z Supraśla.
Rozgrywki szachowe rozgrywane w naszej szkole były sędziowane przez Pana Grzegorza. Naszą szkołę reprezentowała 3- osobowa ekipa z klasy pierwszej. W klasyfikacji chłopców Nikodem z naszej szkoły zajął 1 miejsce i został Mistrzem Powiatu w tej klasyfikacji w szachach. Ogromne gratulacje! W klasyfikacji drużynowej chłopców również nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce.

Mecze piłkarskie zostały rozegrane na boisku orlik. Obowiązywał system „każdy z każdym”. Poziom spotkań była bardzo wyrównany. Chłopcy z naszej szkoły ulegli zawodnikom z Michałowa po zaciętym boju o 2 miejsce, ostatecznie plasując się na 3 pozycji. Oto końcowa klasyfikacja turnieju:
1. ZSM Łapy
2. ZS Michałowo
3. ZS Czarna Białostocka
4. LO Łapy

Warto podkreślić, że nasi uczniowie brali udział w Mistrzostwach Powiatu Białostockiego w LA halowej i tenisie stołowym. Miejsce pierwsze w skoku wzwyż i tym samym złoty medal wywalczył Bryan. W licznie obsadzonym turnieju tenisa stołowego świetnie wypadł uczeń 1 klasy Jakub zdobywając brązowy medal. Na dużą pochwałę zasługuje Sebastian, który minimalnie przegrał walkę o brązowy medal w biegu długim. Wszystkim sportowcom gratulujemy świetnych startów!