Najważniejsze wydarzenia października

Mijający właśnie miesiąc to zwykle okres wytężonej pracy w szkole, to czas zdobywania wiedzy i dobrych ocen.
Był jednak wyjątkowy dzień w tym miesiącu – Dzień Nauczyciela. W tym roku uczniowie przygotowali miłą uroczystość i pięknie się zaprezentowali sprawiając nam dożo radości. Na dołączonych zdjęciach rozpoznacie autorów tej uroczystości. Dziękujemy im za miło spędzony wspólnie czas.
Rozpoczęła tęż swoją działalność pracownia ECO-kompetencji i uczniowie mogli już poznać wybrane urządzenia tej pracowni – stanowisko inteligentnych instalacji elektrycznych oraz analizator jakości powietrza. W planie najbliższego miesiąca mamy kolejne lekcje prezentujące inne urządzenia tej pracowni. Kilka kolejnych zdjęć to ujęcia naszych uczniów w czasie październikowych lekcji w zakresie Eco-kompetencji.