Nauczanie zdalne w Zespole Szkół w Czarnej Białostockiej

 

DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE
W związku z zaistniałą sytuacją i koniecznością nauczania na odległość przypominamy o stronach internetowych nauczania zdalnego, na których umieszczamy TYGODNIOWY ZAKRES MATERIAŁU do realizacji, opracowany przez nauczycieli.
Strony poszczególnych przedmiotów
Każdy z Was w miarę swoich możliwości i dostępu do komputera wybiera ilość zadań i tempo realizacji i odsyłania, uwzględniając równomierne obciążenie w każdym dniu tygodnia. Część zadań to prezentacje, karty pracy, zadania do napisania w zeszycie i odesłania fotografii z ich wykonania – wszystko uzależnione od rodzaju przedmiotu i dostosowane do Waszych możliwości. Macie możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielem w dotychczasowy sposób (e-mail, messenger) lub dodatkowo podany przez nauczyciela na stronie przedmiotu.
Pamiętajmy o uczestnictwie w nauczaniu zdalnym, gdyż konieczne będzie ocenienie Waszej pracy na koniec roku, a w przypadku maturzystów już za miesiąc. Dołóżmy wszelkich starań, aby wspólnie przejść przez trudny okres tak dla uczniów i rodziców, jak i nauczycieli.
Życzę zdrowia i wytrwałości oraz sukcesów we wspólnej pracy i nauce.
Dyrektor szkoły Anna Matląg