Naukę czas zacząć

Witajcie w nowym roku szkolnym 2018/2019. Życzymy Wam wszystkim – Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom szkolnym i współpracującym ze szkołą, aby jak najlepiej wykorzystać nadchodzący czas nauki i pracy. Gratulujemy zdanych egzaminów i uzyskanych sukcesów naukowych, czego dowodem są dyplomy OKE z wysokimi wynikami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe, które dzisiaj otrzymaliście.
Szczególnie ciepło witamy uczniów klasy I. Pragniemy dołożyć wszelkich starań, abyście stawali się jeszcze lepszymi i mądrzejszymi ludźmi, poszukującymi swego miejsca w dorosłym życiu. Będą chwile łatwe i trudne, wesołe i smutne. Dzięki wzajemnemu zaufaniu i współpracy pokonamy wszelkie trudności, by z uśmiechem odebrać świadectwo ukończenia klasy lub szkoły na koniec roku szkolnego.
Powodzenia