Sesja Dzieci i Młodzieży – zakwalifikowanie się do programu
Nasza szkoła została wylosowana do udziału w XXXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Spośród ponad 20 tysięcy szkół w Polsce znaleźliśmy się w gronie 153 placówek, które wezmą udział w tym wyjątkowym projekcie.
W tym roku uczestnicy Sejmu Dzieci i Młodzieży będą rozmawiać o tym, jakimi sprawami żyje dzisiaj młodzież. Przed nami szkolne debaty, działania społeczne, warsztaty online i wybór reprezentantów, którzy w październiku pojadą do Warszawy, by zabrać głos w sprawach ważnych dla młodego pokolenia.









