spotkania z gimnazjalistami na forum szkół ponadgimnazjalnych

Roboty mobilne, współpraca naukowa z PB, płatne staże u pracodawców, kameralna atmosfera w LO, stypendia finansowe – główne atuty nauki w Zespole Szkół w Czarnej Białostockiej.
W bieżącym roku szkolnym przygotowaliśmy Wam drodzy uczniowie ofertę nauki w Liceum Ogólnokształcącym (rozszerzenie: j. angielski, matematyka, geografia) oraz w technikum (technik informatyk). Pracujemy jednozmianowo bez sobót, w kameralnych klasach, gdzie każdy uczeń ma możliwość indywidualnego rozwoju.
Podczas wizyty w Waszej szkole mieliśmy okazję zaprezentować Wam naszą ofertę edukacyjną i zapoznać z atmosferą naszej szkoły. Mamy nadzieję, że ciekawe gadżety oraz zdjęcia, które tu umieszczamy, będą Wam przypominać nasze wspólne spotkania. Wszelkie informacje zawarte w naszych informatorach szkolnych będą Wam pomocne podczas tegorocznej rekrutacji. Gdybyście mieli jakieś pytania lub tak, po prostu chcieli nas odwiedzić indywidualnie – zapraszamy!