Stypendyści w Zespole Szkół w Czarnej Białostockiej

Pomimo trwającej pandemii wielu uczniów Zespołu Szkół pracuje solidnie i osiąga sukcesy. W bieżącym roku szkolnym najlepsi z nich: Wiktoria Buczyńska (technikum na podbudowie szkoły podst.) oraz Kacper Korsak (technikum na podbudowie gimnazjum) otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Duże gratyfikacje finansowe i uznanie społeczności szkolnej niech będą zachętą dla innych do rzetelnej nauki, pogłębiania wiedzy i zdobywania umiejętności.  A oto kilka spostrzeżeń naszych stypendystów.

Wiktoria
Choć  szkoła ta nie była moim pierwszym wyborem, okazała się być fajna. Bardzo lubię w niej wielu nauczycieli. Są oni cierpliwi, pomagają, jeśli jest taka potrzeba, i można z nimi po lekcjach szczerze porozmawiać. Programowanie może nie jest dla mnie, jednak interesuję się grafiką komputerową. Mogę nawet powiedzieć,  że to moje hobby.  W szkole nie ma tak wielu uczniów, więc przerwy można spędzić przyjemnie na pogadance ze znajomymi, nie martwiąc  się tłokiem i  hałasem. Polecam naszą  szkołę tym, którzy tak jak ja lubią  zajęcia komputerowe i  cenią przyjazną atmosferę.

Kacper
Zawód informatyka interesował mnie od zawsze, więc od razu wiedziałem, że chcę się uczyć w szkole o profilu technik/informatyk. Postanowiłem wybrać szkołę w Czarnej Białostockiej ze względu na rekomendację moich znajomych, a fakt, że mam do niej bardzo blisko, utwierdził mnie w słuszności podjętej decyzji. Nauka   nie sprawia mi trudności, za co dziękuję moim nauczycielom, ponieważ gdyby nie ich świetne nauczanie oraz pomoc, to nigdy  nie osiągnąłbym takich wyników. Jeżeli ktoś interesuje się informatyką, to śmiało polecam wybór tej  szkoły.

Warto jeszcze dodać, że również inni uczniowie o wysokich średnich dydaktycznych są wyróżniani Stypendium Dyrektora Szkoły po zakończeniu każdego semestru. Na zakończenie I semestru dyplomy i stypendia finansowe otrzymało 8 uczniów.
Gratulujemy.

20210310_112026

20210310_111917