Sukcesy sportowe uczniów Zespołu Szkół

 • dscn5813
 • dscn5815
 • dscn5818
 • dscn5820
 • dscn5825
 • dscn5826
 • dscn5833
 • dscn5838
 • dscn5854
 • dscn5862
 • dscn5865
 • dscn5866

19.12.2016r. w Zespole Szkół w Michałowie dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Białostockiego za rok 2016. W okresie całego roku szkolnego odbył się cykl imprez sportowych w różnych dyscyplinach, które miały na celu popularyzację sportu, szerzenie ducha walki i rywalizacji, utrwalanie zasad „fair play” wśród młodzieży. Uczestniczyły w nich wszystkie szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Białostockiego, tj. Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej, Zespół Szkół w Michałowie, ZSM w Łapach, LO w Łapach, Liceum Plastyczne w Supraślu. Nasi uczniowie w wielu konkurencjach mieli mocnych rywali. Pomimo tego udało się w klasyfikacji końcowej, podsumowującej wyniki wszystkich dyscyplin uzyskać II miejsce. Złożyły się na tę lokatę następujące wyniki:
– I miejsce w piłce nożnej chłopców
– I miejsce w szachach dziewcząt
– I miejsce w szachach chłopców
– II miejsce w tenisie stołowym chłopców
– II miejsce w halowej lekkoatletyce dziewcząt
Oprócz złotych i srebrnych medali, którymi dekorowano sportowców po danej imprezie, otrzymaliśmy w ramach nagrody piękny puchar, stacjonarny rower magnetyczny jako uzupełnienie szkolnego sprzętu do ćwiczeń siłowych oraz zestawy szachów. Dziękujemy sponsorowi – Starostwu Powiatowemu w Białymstoku za docenienie trudu młodzieży w postaci pięknych nagród. Młodym sportowcom i opiekunowi życzymy kolejnych sportowych sukcesów.