Uczeń Technikum w Czarnej Białostockiej w gronie wyróżnionych najlepszych uczniów przez Prezesa Rady Ministrów w Warszawie

W Dzień Edukacji Narodowej w Kancelarii Premiera odbyła się ważna uroczystość. Najlepsi uczniowie w Polsce otrzymali z rąk Pani Ewy Kopacz gratulacje i wyróżnienia w postaci Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jednym z uczniów reprezentujących Podlasie był nasz uczeń Piotr Matląg, który oprócz najwyższej średniej dydaktycznej osiągnął szczególne sukcesy w konkursach informatycznych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Uzyskał tytuł Laureata i zajął IV miejsce w Finałach Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego T.I.K? – TAK!, został Mistrzem Informatyki w finałach Konkursu Informatycznego KIWI Politechniki Białostockiej, jak również I Wicemistrzem w Powiatowych VIII Podlaskich Potyczkach Informatycznych 2015 na forum szkół średnich powiatu białostockiego. Jest ceniony w gronie nauczycieli i kolegów za odpowiedzialność, pomoc koleżeńską i wysoką kulturę osobistą.

My również gratulujemy Piotrowi i życzymy sukcesów w nauce oraz w życiu osobistym w kolejnym roku szkolnym.
img_8548
img_8480
img_8546
img_8538