Uczniowie Zespołu Szkół uczestniczyli w „Dniu Przedsiębiorczości”

Grupa uczniów klasy IV i V uczestniczyła w „Dniu Przedsiębiorczości” organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku 20 marca 2024r. W trakcie obchodów, w którym brali udział również uczniowie z innych szkół, można było zobaczyć ciekawe urządzenia techniczne i sposoby pracy w różnych specjalnościach zawodu policjanta. Uczniowie uczestniczyli w wybranych pokazowych szkoleniach i warsztatach takich jak:
Szkolenie z samoobrony i sztuk walki;
Negocjacje jako narzędzie przeciwdziałania terroryzmowi;
Bezpieczeństwo na drodze;
Zagadnienia kryminalistyki
i wielu innych.

Na zakończenie spotkania można było skosztować ciepłej grochówki i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy za zorganizowanie ciekawych warsztatów.

Film udostępniony przez organizatorów

Relacja fotograficzna udostępniona przez organizatorów

Kilka naszych zdjęć: