Uczniowie Zespołu Szkół uczestniczyli w zmaganiach sportowych szkół powiatowych

W początkowych dniach grudnia odbyły się zawody sportowe szkół powiatowych. Nasi uczniowie startowali z dobrym skutkiem w kilku dyscyplinach sportowych – w tenisie stołowym, biegach na różnych dystansach, w rzucie piłką lekarską, zajmując trzecie i czwarte pozycje. Zwieńczeniem tych zmagań były zawody w piłce nożnej halowej, które odbyły się w Czarnej Białostockiej w obiekcie sportowym Szkoły Podstawowej nr 2. W turnieju tym zajęliśmy czwarte miejsce, ustępując tylko nieznacznie drużynom z ZSM Łapy, Zespołu Szkół w Michałowie oraz LO Łapy. Naszym zawodnikom gratulujemy walecznej postawy. Dziękujemy bardzo dyrekcji SP 2 w Czarnej Białostockiej za udostępnienie obiektów sportowych dla przeprowadzenia zawodów.