Uczucia i muzyka – koncertowe spotkania

27 kwietnia odbył się kolejny koncert muzyków Filharmonii Podlaskiej pod intrygującą nazwą „Uczucia w muzyce”. Koncert prowadziła bardzo ciekawie i ekspresyjnie Pani Beata Bogdanowicz, a muzycy przedstawili utwory różnych gatunków i różnych epok. Słychać było w tych utworach miłość, tęsknotę, wzburzenie, nienawiść, radość – całe spektrum uczuć. Słuchacze koncertu reagowali bardzo żywiołowo, a niektórzy wzięli wprost udział w koncercie, wywołując salwy aplauzu.

Miłymi gośćmi koncertu byli: Starosta Powiatu Białostockiego Pan Antoni Pełkowski i Wicestarosta Powiatu Białostockiego Pani Jolanta Den. W gronie słuchaczy byli też gimnazjaliści z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej wraz z wychowawcami. Pan starosta uświetnił spotkanie, wręczając członkom naszej reprezentacji sportowej oraz drużynie informatyków – zwycięzcom XI Podlaskich Potyczek Informatycznych dyplomy i upominki.

Dziękujemy wszystkim – muzykom, słuchaczom, a szczególnie dostojnym Gościom za uświetnienie wspólnego spotkania i zapraszamy na kolejne cykle koncertów muzycznych w naszej szkole.