Uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy V – pożegnanie absolwentów

Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej to szczególne wydarzenie – okazja do wzruszeń i ważnych podsumowań. Upłynęło 5 lat od czasu rozpoczęcia pierwszej klasy przez naszych absolwentów. Były to lata nauki ale też miłych spotkań, ważnych wydarzeń, wspólnych wyjazdów, rozwijania nowych przyjaźni. Na ten okres przypada rozwój programu Erasmus+ w naszej szkole. Wielu absolwentów wzięło udział w tym programie, wyjeżdżając na staże zagraniczne do Włoch lub do Grecji. Dużo też zmieniło się w szkole w tym okresie, poczynając od wyglądu zewnętrznego, a kończąc na unowocześnieniu wyposażenia pracowni szkolnych. Mamy nadzieję, że wszystkie te pozytywne zmiany i wydarzenia  zostaną miło zapamiętane przez tegorocznych maturzystów.

Przed nami egzaminy maturalne, ważne potwierdzenie zdobytych wiadomości i umiejętności. Życzymy Wam Drodzy Maturzyści łatwych zadań, doskonałych wyników i „połamania pióra na maturze”.  Przede wszystkim jednak, życzymy Wam udanych wyborów życiowych i powodzenia w przyszłych poczynaniach, na kolejnych etapach życia.

Autorką zdjęć jest pani Paulina Radziszewska