Uroczystość zakończenia roku szkolnego klasy czwartej technikum informatycznego w Czarnej Białostockiej

W miniony piątek spotkaliśmy się, aby uroczyście pożegnać absolwentów klasy czwartej. Wspominaliśmy nasze codzienne spotkania i niecodzienne zdarzenia w ciągu tych czterech lat. Uczestniczyliśmy w różnych typach zajęć edukacyjnych, warsztatach i laboratoriach naukowych, spotykaliśmy się z ciekawymi ludźmi, zwiedziliśmy wiele interesujących miejsc w Polsce i za granicą, świętowaliśmy rocznice patriotyczne, ale też inne święta i urodziny uczniów, opiekowaliśmy się zwierzakami ze stowarzyszenia As. Wspólnie spędziliśmy dużo czasu. Otrzymane przez absolwentów świadectwa ukończenia szkoły z wysokimi wynikami (w tym świadectwa z wyróżnieniem – Kacper Korsak i Rafał Chwiedź) świadczą o dobrym przygotowaniu przez szkołę naszych uczniów do dalszej nauki, pracy i realizacji zamierzonych celów.
Obejrzeliśmy też film wspominkowy, przygotowany przez Basię Marcińczyk i Damiana Wolańskiego, ilustrujący niektóre wydarzenia i sceny z życia szkolnego. W końcowej części filmu nauczyciele podzielili się swoimi doświadczeniami, życząc uczniom wielu sukcesów w kolejnych etapach życia.
Drodzy Absolwenci. Cała społeczność szkolna życzy Wam udanych egzaminów maturalnych i na kwalifikacje zawodowe. Wspominajcie okres nauki w naszej szkole z życzliwością i dobrą pamięcią.