Wiosna, wiosna, wiosna…

Tradycyjnie w dzisiejszym dniu – 21 marca – witaliśmy wiosnę w naszej szkole. Po długiej przerwie uczniowie wszystkich klas zgromadzili się w specjalnie przygotowanej sali lekcyjnej i po podzieleniu się na zespoły przystąpili do wykonania najpiękniejszej Marzanny. Pomysły uczniowskie i talenty zrealizowały się w oryginalnych i ciekawych kukłach wiosennych, a żartom i śmiechom przy ich wykonywaniu nie było końca. Ponadto uczniowie uczestniczyli w kalamburach, grach i zabawach ruchowych, quizie o wiośnie, starając się uzyskać największą liczbę punktów. Zaangażowanie uczniów zostało nagrodzone drobnymi upominkami i nagrodami, a paniom Ewie Gontarek i Basi Andrejczuk serdecznie dziękujemy za przygotowanie imprezy szkolnej.
„Nie zawsze warto uciekać ze szkoły w dzień wagarowicza” – stwierdzili uczniowie zadowoleni ze wspólnej zabawy.