Wyróżnienie w programie it-Szkoła

W listopadzie otrzymaliśmy miłe wyróżnienie, podkreślające wiedzę i umiejętności informatyczne naszych uczniów w programie it-Szkoła. Aktywnie uczestniczymy w programie – głównie poprzez udział w otwartych testach sprawdzających wiedzę ogólną i wybrane zagadnienia z szerokiego zestawu umiejętności informatycznych. W ogólnopolskim rankingu za listopad uzyskaliśmy 13 miejsce na 231 szkół w kategorii szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w programie.

Wielu naszych uczniów otrzymało status uczestnika programu studenckiego Microsoft, wypełniając normy pozwalające na bezpłatny dostęp do ogromnej bazy komercyjnych programów tej firmy. Każdy, kto wykonał odpowiednią normę, może sprawdzić (po zalogowaniu) swój status i dokończyć rejestrację pod adresem:
it-szkola.edu.pl/status

Wszystkich uczestników zachęcamy do dalszego rozwiązywania zadań w portalu it-szkola.pl jak również testów konkursu Grand IT Test. Zwycięstwo w tym teście jest premiowane bardzo ciekawymi nagrodami.

Ogłoszony został również konkurs graficzny it-Szkoła o nazwie Magia Świąt. Wszystkich miłośników grafiki komputerowej zachęcamy do startu w tej konkurencji. Tu też są cenne nagrody i oczywiście ogromna satysfakcja z wygranej. Regulamin konkursu jest również w portalu: Magia Świąt – konkurs graficzny