Wystawa fotografii artystycznej i profilaktyka zdrowia psychicznego

W dniu 18 stycznia nasi uczniowie uczestniczyli w specjalnym spotkaniu o tematyce zdrowia psychicznego zorganizowanym przez Dom Kultury w Czarnej Białostockiej oraz Klub Fotografii Przyrodniczej i Artystycznej ,,Pryzmat”.
Wykład poprowadziła Pani Diana Bagińska, która poprzez wystawę fotograficzną pt. ,,P R O C E S” i prezentację multimedialną opowiedziała o swojej twórczości fotograficznej w kontekście profilaktyki zdrowia psychicznego.
Twórczyni wystawy przestawiła fotografie wykonane różnymi ciekawymi technikami, w postaci zdjęć analogowych i cyfrowych, a pracę nad nimi ukazała jako jeden ze sposobów na radzenie sobie z trudnymi emocjami i myślami w sytuacjach kryzysowych i wewnętrznych zmaganiach.
Uczniowie wysłuchali uważnie wykładu, a na koniec zadali artystce wiele pytań.