Z wizytą u gimnazjalistów w Czarnej Białostockiej

Zapraszamy Was drodzy gimnazjaliści do kontynuacji nauki na poziomie ponadgimnazjalnym w naszej szkole. Gościliście u nas podczas koncertów, uczestniczyliście z wychowawcami w dniach otwartych, spotykając się z naszymi uczniami i nauczycielami, obejrzeliście bazę edukacyjną podczas wizyt. My również mieliśmy okazję zaprezentować naszą szkołę na terenie gimnazjum wśród przedstawicieli innych szkół na forum szkół ponadgimnazjalnych. Mamy nadzieję, że ciekawe gadżety oraz zdjęcia, które tu umieszczamy, będą Wam przypominać nasze wspólne spotkania. Wszelkie informacje i terminy zawarte w naszych informatorach szkolnych będą Wam pomocne podczas tegorocznej rekrutacji. Gdybyście mieli jakieś pytania lub tak, po prostu chcieli nas odwiedzić indywidualnie – zapraszamy!