Z wizytą u gimnazjalistów w Czarnej Wsi Kościelnej

W ramach tegorocznej rekrutacji odwiedziliśmy uczniów klasy III gimnazjum w Czarnej Wsi Kościelnej, aby przekazać im informacje o kierunkach naboru do naszej szkoły. Mając wsparcie Przemka i Sebastiana – dawnych absolwentów a obecnie naszych uczniów z klasy III technikum udało nam się opowiedzieć o atmosferze panującej w szkole, rodzajach prowadzonych zajęć, bazie edukacyjnej i wydarzeniach towarzyszących lekcjom podczas roku szkolnego. Pani dyrektor zwróciła uwagę na ważne aspekty związane z wyborem szkoły, zaś pan informatyk przybliżył specyfikę zawodu technik informatyk i branże, w których informatycy są zatrudniani. Przemek i Sebastian rozdali gimnazjalistom szkolne informatory, kalendarze i inne gadżety, aby przypominały im o naszej szkole.