Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dobiegł końca rok szkolny 2017/2018. Zakończyliśmy zajęcia edukacyjne, chociaż trwa jeszcze sesja egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik informatyk. Wszystkim dziękujemy za przygotowanie do egzaminów i staranie o dobre oceny, jak również za systematyczną pracę i godne reprezentowanie szkoły w konkursach informatycznych i zawodach sportowych. Gratulujemy tym, którzy osiągnęli wysokie noty i dobre wyniki. Wszelkie niepowodzenia postaramy się zamienić w przyszłości w sukces, a zaległości nadrobić.
W piątek 22 czerwca spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku szkolnym, aby podsumować mijający okres pracy i przywitać wspólnie wakacje. Szczególnie ważnym elementem spotkania były wyróżnienia i dyplomy oraz nagrody dla uczniów za szczególne osiągnięcia. Cieszymy się sukcesami uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i zachęcamy wszystkich do podjęcia pracy w przyszłym roku szkolnym, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.