Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 – wakacje czas zacząć

Dobiegł końca rok szkolny 2015/2016. Zakończyliśmy zajęcia edukacyjne, a także sesję egzaminów maturalnych i egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie technik informatyk. Wszystkim dziękujemy za przygotowanie do egzaminów i staranie o dobre oceny, jak również za systematyczną pracę i godne reprezentowanie szkoły w konkursach informatycznych i zawodach sportowych. Gratulujemy tym, którzy osiągnęli wysokie noty i dobre wyniki. Wszelkie niepowodzenia postaramy się zamienić w przyszłości w sukces, a zaległości nadrobić.

W piątek 24 czerwca spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku szkolnym, aby podsumować mijający okres pracy i przywitać wspólnie wakacje. Szczególnie ważnym elementem spotkania były wyróżnienia i dyplomy oraz nagrody dla uczniów za szczególne osiągnięcia. Cieszymy się sukcesami uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i zachęcamy wszystkich do podjęcia pracy w przyszłym roku szkolnym, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy zdrowego wypoczynku wakacyjnego, ciekawych przygód, bezpiecznego powrotu do domu i szkoły. Do życzeń Dyrektora Szkoły dołączył ksiądz Marcin Czapski z kapłańskim błogosławieństwem.

Gdybyście zatęsknili za szkołą podczas wakacyjnych podróży i przygód, zajrzyjcie na stronę szkoły i obejrzyjcie zdjęcia utrwalające zakończenie roku szkolnego.