Zdrowo i wesoło, naukowo i sportowo

Tegoroczne ferie zimowe to okazja do spędzenia czasu w różnoraki sposób. Zainteresowani przygodą i grami komputerowymi próbowali swych sil w turnieju Tekken 6, który stał się już tradycją w Zespole Szkół. Intelektualiści mogli zmierzyć się z sachem i matem podczas Turnieju Szachowego organizowanego w naszej szkole we współpracy z Domem Kultury w Czarnej Białostockiej. Pod fachowym okiem Pana Grzegorza Wilczewskiego szachiści duzi i mali rozgrywali kolejne partie szachów, często dopingowani przez obecnych członków swoich rodzin. Najlepsi szachiści poszczególnych kategoriach wiekowych zostali wyróżnieni nagrodami (dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Białymstoku za sponsoring) i docenieni gromkimi brawami w rodzinnej atmosferze. Swoje miejsce odnaleźli również amatorzy sportów zimowych, którzy na ślizgach i saneczkach korzystali z uroków zimy i Czarnej Białostockiej. Na długo pozostaną w pamięci zjazdy z „Szalonej Góry”, zawody saneczkowe na stadionie miejskim. Uczniowie z ambicjami naukowymi mogli skorzystać z konsultacji maturalnych i indywidualnych spotkań z nauczycielami poszczególnych przedmiotów lub wykonać prace na komputerach. Jak widać – dla każdego coś innego.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć podczas ferii zimowych w naszej szkole, ich rodzicom i znajomym, którzy odwiedzili Zespół Szkół, organizatorom i nauczycielom przygotowującym atrakcje wypoczynkowe i Starostwu Powiatowemu za przekazane gadżety – nagrody, które dodały atrakcji i wyróżniły szczególnie aktywnych uczestników.