Sukcesy sportowe uczniów Zespołu Szkół

08.12.2017r. w ZSM w Łapach dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Białostockiego za rok 2017. W okresie całego roku szkolnego odbył się cykl imprez sportowych w różnych dyscyplinach, które miały na celu popularyzację sportu, szerzenie ducha walki i rywalizacji, utrwalanie zasad „fair play” wśród młodzieży. Uczestniczyły w nich wszystkie szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Białostockiego, tj. Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej, Zespół Szkół w Michałowie, ZSM w Łapach, LO w Łapach, Liceum Plastyczne w Supraślu. Nasi uczniowie w wielu konkurencjach mieli mocnych rywali, lecz pomimo stresu zdobyliśmy medale złote, srebrne i brązowe. Oprócz medali, którymi dekorowano sportowców po danej konkurencji, otrzymaliśmy w ramach nagrody końcowej piękny puchar i doposażenie sprzętu sportowego. Dziękujemy sponsorowi – Starostwu Powiatowemu w Białymstoku za docenienie trudu młodzieży w postaci pięknych nagród. Młodym sportowcom i opiekunowi życzymy kolejnych sportowych sukcesów.